Ponuka výrobkov

KUCHYNE


Kuchyňa je srdcom domu.

Každý človek je iný, preto je celkom prirodzené, že si každý chceme prispôsobiť domáce prostredie svojím individuálnym prianiam a potrebám. svojej rodiny.

To platí obzvlášť pre kuchyňu.

Pri plánovaní kuchyne si kladieme otázku :"Ako získam optimálne riešenie úložného priestoru ?"
"Ktorá pracovná výška je pre mňa správna ?"
"Ako najlepšie spojiť úžitkovú hodnotu s designom ?".

  My Vám s radosťou poradime !


OBÝVAČKY

Obývačkové zostavy dnes riešia skôr designovú stránku ako úložný priestor.Harmónia tvarov a farieb je pre túto časť bytu nadmieru dôležitá.Prispieva k lepšiemu uvoľneniu a relaxu po celodennom zhone,vytvára atmosféru pohody pre celú rodinu.

  Vykúzlime pre Vás to pravé


PREDSIENE

Predsieň je hlavne komunikačný priestor ale v závislosti na jeho veľkosti je možné v ňom umiestniť jednoduchú vešiakovú stenu a zrovna tak vstavanú skriňu spojenú s botníkom.

Riešenie je vždy o priestore a potrebách .

 

VSTAVANÉ SKRINE

Sú elegantným riešením pre kvalitné a prehľadné uloženie oblečenia.Využívajú sa v rôznych častiach bytu, či domu, kde účelne riešia problémy s uskladnením rôznych vecí.

Široká škála materiálov na zhotovenie interiéru vstavanej skrine , výplní dverí, kovania na rámy dokáže esteticky začleniť nie malú časť nábytku do okolitého interiéru.

Doprajte veciam svoj priestor a sebe komfort.

 


DETSKÉ IZBY

Špecifickosť nábytku v detskej izbe je daná práve jej obyvateľmi.Pestrosť farieb,nápaditosť tvarov spojená s bezpečným riešením je pre dobrý pocit detí z ich "súkromného" priestoru veľmi dôležitá. 

Doprajme deťom priestor.

SPÁLNE A POSTELE

Kedže úložný priestor je často situovaný do spálne, častým nábytkom, samozrejme okrem postele, práve tu je vstavaná skriňa resp. komody.

Zladením materiálov z ponuky pre zhotovenie postele, nočných stolíkov a skrine dosiahneme správne prepojenie estetiky a funkčnosti. ..
         

Pre pokojný spánok.

 


KÚPELNE

Kúpelňový nábytok tvorí len zlomok priestoru ale je naň kladený hlavne kvalitatívny dôraz z dôvodu prostredia.
Moderné prvky úložného priestoru s kvalitnými prvkami sanity vytvárajú esteticky a funkčne kvalitnú miestnosť.

Prijemné, že ?


INÉ PROJEKTY

Navrhujeme a zariaďujeme nábytkom aj komerčné priestory.